5 червня відбувся щорічний звіт директора Плесенської гімназії Капелюх Тетяни Миколаївни за 2025–2026 навчальний рік.
Під час зустрічі учасників було ознайомлено з результатами самооцінювання діяльності закладу, які проводились у системі «EvaluEd», за напрямами: «Освітнє середовище», «Система оцінювання результатів навчання учнів», «Педагогічна діяльність» та «Управлінські процеси».
✅ Усі присутні одноголосно визнали роботу гімназії та її керівника задовільною.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до зустрічі, підтримує розвиток нашої школи та сприяє створенню безпечного, сучасного освітнього середовища для наших учнів!









