Напередодні Дня Героїв у Плесенській гімназії відбулися зворушливі заходи, сповнені шани до тих, хто віддав своє життя за Україну.
Під час лінійки пам’яті учні та вчителі вшанували загиблих хвилиною мовчання. Особливо хвилюючим став захід «Зустріч-спомин», присвячений Героям — випускникам гімназії та жителям села.
Учні виконували патріотичні пісні, декламували поезії, представили сценку про мирне майбутнє.
Для родин загиблих воїнів вручали соняшники — як символ пам’яті та вдячності. Також до зустрічі долучилася волонтерка Оксана Мартинюк-Саясіна, яка поділилася спогадами про Героїв.
Особливо символічним моментом стало висадження калини — символу вічної пам’яті та незламності.









