Сьогодні до нашої гімназії завітав християнський табір.
Діти весело та цікаво провели час: брали участь в іграх, конкурсах, спілкувалися, співали та дізнавалися багато доброго й повчального про християнські цінності, дружбу, добро та підтримку один одного.
До того ж учасники табору отримали у подарунок Біблії та приємні подарунки.
Щиро дякуємо організаторам за щирі емоції та незабутній день для наших учнів!





