Усмішки Обійми Хвилювання
І той дзвінок, який сьогодні лунав зовсім по-іншому…
У нашій гімназії відбулося свято Останнього дзвінка — день спогадів, щемливого прощання зі шкільними роками для випускників 9 класу та прощання з Букварем для наших першокласників.
Позаду уроки й перерви, контрольні й екскурсії, щирий сміх, дружба та моменти, які назавжди залишаться у серці. ❤️
Щиро дякуємо волонтерці Мартинюк Оксані за те, що розділила з нами це свято.
Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям — за незламність, вчителям — за професіоналізм , батькам — за підтримку , а учням — за щирі емоції та святкову атмосферу цього дня. ✨
Ура, канікули! ☀️






